Latest topics
» Запази лик.
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeВто Яну 05, 2016 12:16 am by Blue.

» ACTIVITY CHECK!
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeСъб Юли 25, 2015 2:06 pm by Alison

» Become a friend.
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeНед Дек 07, 2014 5:58 pm by laurel.

» NEWS
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeСря Авг 06, 2014 6:37 am by Alexis Fierce

» Отсъствия.
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeЧет Юли 31, 2014 7:12 am by amelia,

» Относно салемските вещици!
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeСря Юли 30, 2014 5:12 pm by Alexis Fierce

» [just tell me i'm beautiful]
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeПон Юли 28, 2014 6:30 pm by mortimer murray

» There's poison on her lips;
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeПон Юли 28, 2014 12:45 pm by Jax Wotton;

» let's go down; [spam!]
Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Icon_minitimeНед Юли 27, 2014 7:14 pm by ;malia

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 27, на Вто Юли 04, 2017 9:47 pm

Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца]

Go down

Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца] Empty Седмица на мненията + [най-активен потребител на месеца]

Писане by Alexis Fierce Съб Мар 29, 2014 8:12 am

Мисля, че ни трябва нещо, което да ни мотивира да си върнем активността, защото забелязвам, че много от вас вече не влизат или просто са забравили за форума. Разбирам, че светът не се върти около него и всеки си има и други задачи (аз също ги имам), но не ми се иска отново да потъне в забрава както преди две години. Не съм убедена, че едно масово ще промени нещата, а по-скоро на този етап ще се окаже фатално, затова измислих нещо друго: седмица на мненията и конкурс за най-активен потребител на месеца.

Седмицата на мнения няма да бъде в познатите граници, тъй като е лесно да се трупат мненията чрез ГИФРП или из свободната зона. Всеки ще започне с нула мнения, тъй като не мога на всеки да проверя колко написани РП мнения има. Всеки участва (тоест няма да има записване) и в продължение на месец ще се следят написаните РП постове. Победител е човекът с най-много мнения.

Конкурсът за най-активен потребител на месеца няма нищо общо с този за потребител на месеца в конкурсите. Всеки от вас може да разпространи форума между приятели или по други форуми и след това да съобщи, ако някой се е регистрирал. Взимат се под внимание само хора, които имат и герой, а не просто са се регистрирали, за да видят за какво става въпрос. Потребителят, привлякъл най-много хора, е победител.

И за двамата победители ще има награда, която все още не съм решила каква ще бъде.
Alexis Fierce
Alexis Fierce
administrator.


Брой мнения : 769
Join date : 19.03.2012

https://melroseplace.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите